українська російська англійська
Київ отримав 1 млрд. грн. на виконання функції столиці
16.02.2012 | 12:35
Київська МДА

На виконання функцій столиці з державного бюджету Київ отримає 1 млрд. грн. Розподіл цих асигнувань затвердять депутати на сесії Київської міської ради. Так, 887,6 млн. грн. з цієї суми спрямують для фінансування капітальних вкладень і вони будуть враховані у Програмі соціально-економічного розвитку. Про це повідомив заступник голови Київської міської державної адміністрації Руслан Крамаренко.

«Ці кошти будуть спрямовані на найбільш актуальні об’єкти:  більше 150 млн. грн. – на будівництво транспортних розв’язок та метрополітену, майже 100 млн. грн. – на завершення реконструкції лікарень та інших об’єктів до Євро-2012 та понад 170 млн. грн. – на водопровідно-каналізаційне господарство і соціальну інфраструктуру. Решта коштів підуть на капітальний ремонт під’їздів житлових будинків, асфальтування та освітлення прибудинкових територій», – пояснив Руслан Крамаренко.

Також він зазначив, що у Програмі враховані залишки коштів минулих років, а це 385 млн. грн. Зазначені кошти були витрачені на закупівлю обладнання і складових частин для таких масштабних проектів як будівництво метро та Подільського мосту.

 

версія для друку