українська російська англійська
Модернізація очисних споруд дозволила покращити якість питної води для 2,5 млн. жителів Дніпропетровщини
16.02.2012 | 13:22
Дніпропетровська ОДА

Реалізовані за 2010-2011 роки проекти з технічного переоснащення водопровідних очисних споруд дозволили покращити якість питної води для 2,5 млн. жителів Дніпропетровщини. Про це голова Дніпропетровської облдержадміністрації Олександр Вілкул повідомив на засіданні Регіонального комітету з економічних реформ, який пройшов у місті Верхньодніпровськ Дніпропетровської області.

«У загальній структурі обсягу води, що постачається споживачам області, 70% виробляється підприємствами «Дніпроводоканал», «Аульський водовід» та «Кривбаспромводопостачання». Тому в рамках Регіональної програми з покращення якості питної води саме з цих водопровідних комплексів було розпочато системну реконструкцію очисних споруд. В цілому реалізовані за два останні роки проекти з технічного переоснащення водопровідних очисних споруд дозволили покращити якість питної води для 2,5 млн. мешканців області», - сказав Олександр Вілкул. При цьому голова облдержадміністрації  поставив завдання керівникам міст і районів посилити заходи щодо заміни застарілих водопровідних мереж, аби забезпечити якість питної води під час її транспортування мережами до помешкань споживачів.

Згідно з Комплексною стратегією розвитку регіону до 2015 року заплановано провести модернізацію всіх водопровідних очисних споруд, що дозволить покращити якість питної води для всіх споживачів області, які забезпечуються водою з поверхневих джерел.

 

версія для друку