українська російська англійська
Розвиток малого підприємництва на Рівненщині - пріоритет влади
16.02.2012 | 14:15
Рівненська ОДА

Кожен четвертий працівник області зайнятий у сфері малого бізнесу, а це понад 120 тисяч краян. Загалом на Рівненщині господарюють 44 тисячі 200 фізичних осіб – підприємців, а також працює 4 тисячі 200 малих підприємств. Від перспективи їх розвитку залежить економічний потенціал Рівненщини, а отже й добробут краян, зазначив голова облдержадміністрації Василь Берташ. Відтак, завдання влади – створити в регіоні сприятливе бізнес-середовище.

Так, для підприємців Рівненщини вже створили сайт (http://www.investmap.rv.ua ), де всі охочі можуть безкоштовно презентувати власні товари та послуги, а також шукати постачальників сировини, партнерів для розвитку бізнесу та нові ринки збуту.

Наступний крок назустріч підприємцям – створення сервісних центрів обслуговування платників податків, зазначив Василь Берташ. Таким чином податківці виконуватимуть не фіскальну, а консультативну функцію. Адже торік суб’єкти малого підприємництва перерахували до зведеного бюджету області понад 380 мільйонів гривень, що на 66 відсотків більше, ніж у 2010 році. Водночас місцеві бюджети завдяки цим платникам поповнилися майже на 206 мільйонів, що теж у півтора рази більше у порівнянні з попереднім роком.

версія для друку