українська російська англійська
Відкрито новий газопровід на Дніпропетровщині
16.02.2012 | 13:34
Дніпропетровська ОДА

Голова Дніпропетровської облдержадміністрації  запалив символічний вогник у селі Широке Верхньодніпровського району. Цього дня газ надійшов до 108 будинків села.

Відкриття газопроводу в селі Широке завершило газифікацію території Верхівцевської міської ради, до складу якої входять місто Верхівцеве, селище Соколівка та село Широке.

«На передодні святкування 80-річчя Дніпропетровської області ми відкриваємо об’єкти, які розвивають регіон та покращують якість життя нашого населення. Створення належних умов у сільській місцевості – це важливий елемент розвитку агропромислового сектору, у тому числі, це додаткові можливості для молодих спеціалістів, аби вони поверталися та працювали на благо свого рідного села та регіону», – сказав Олександр Вілкул.

Загальна протяжність газопроводу середнього тиску – 10,25 км.: з них протяжність підвідного газопроводу – 2,5 км та розвідних мереж газопостачання – 7,75 км. Загальна вартість його будівництва складає близько 1,191 млн грн.

Губернатор також зазначив, що загалом для розвитку Верхньодніпровського району в 2011 році виділено більше 8 млн. грн. (з державного – більше 1,5 млн. грн., з обласного бюджету – близько 6,5 млн. грн.).

Довідково. На території Верхньодніпровського району розташовано 69 населених пунктів, у тому числі 66 сіл. У районі газифіковані 32 населені пункти (46,3%).

Загалом за 2010-11 роки в сільських районах області проведено 164 км газопроводів, що забезпечило газопостачанням 16,5 тис жителів сіл.

 

версія для друку