українська російська англійська
Військові медики України та США обговорять питання вдосконалення профілактики ВІЛ/СНІД серед військовослужбовців
16.02.2012 | 16:12
Прес-служба Міністерства оборони

17 лютого, у 169-му Навчальному центрі Сухопутних військ Збройних Сил України, дислокованому в смт. Десна на Чернігівщині, відбудеться робоча зустріч групи експертів Міжнародного інституту проблем ВІЛ/СНІД і туберкульозу (США) з керівництвом Військово-медичного департаменту Міністерства оборони України, Науково-дослідного інституту проблем військової медицини ЗС України і 169-го Навчального центру.

Захід спланований у рамках міжнародного військового співробітництва за програмою РЕРFAR (“Надзвичайний план Президента США по боротьбі зі СНІДом”), яка реалізується в Україні згідно з Угодою Уряду США та Кабінету Міністрів України про Рамкове партнерство в сфері боротьби з ВІЛ/СНІДом у 2011-2015 роках. Під час зустрічі будуть обговорені питання удосконалення профілактики ВІЛ/СНІД серед військовослужбовців та шляхи співробітництва між військовими медиками Збройних Сил України та США.

Також запланована зустріч американських експертів з медичними працівниками 9-го військового госпіталю і підрозділів Деснянського навчального центру, а також військовослужбовцями місцевого гарнізону. Подібні зустрічі найближчим часом відбудуться і в інших військових закладах охорони здоров’я, військових частинах і навчальних закладах у різних регіонах України.

 

версія для друку