українська російська англійська
Чернігівщина нарощує обсяги промислового виробництва
16.02.2012 | 16:35
Чернігівська ОДА

У січні 2012 року випуск промислової продукції проти січня минулого року збільшився на 0,6%.  Про це інформує головне управління статистики в Чернігівській області.

У добувній промисловості приріст виробництва становив 1,3%. У переробній промисловості випуск продукції склав 99,6% до відповідного місяця минулого року. Суттєво (на 17,8%) зросли обсяги продукції у машинобудуванні, на 5,8% – у виробництві харчових продуктів напоїв та тютюнових виробів. У хімічній промисловості випуск продукції становив 90,9%, у целюлозно-паперовому виробництві – 76,3%, у легкій промисловості – 71,6% до рівня січня 2011р.

Упродовж січня 2012 року більше видобуто природного газу, зросло виробництво постільної білизни, апаратури електродіагностичної, низьковольтної електричної апаратури, верстатів для оброблення дерева. Менше, ніж рік тому, видобуто нафти, вироблено тканин, взуття, шпалер, фарб та лаків на основі полімерів, хімічних волокон, пластмас у первинних формах.

Серед продуктів харчування суттєво (на 21%) збільшилося виробництво жирних сирів, на 18,4% –  нерафінованої соняшникової олії,  на 9,2% – свіжих чи охолоджених яловичини й телятини, на 5,6% – сиру свіжого та кисломолочного, на 2,9% – кондитерських виробів із цукру. Менше вироблено обробленого рідкого молока, вершкового масла, кисломолочних продуктів, борошна, круп, ковбасних  та хлібобулочних виробів.

версія для друку