українська російська англійська
У Криму розроблять єдиний логотип для кримської сільгосппродукції
17.02.2012 | 09:55
Рада міністрів АРК

У Криму розроблять єдиний логотип для позиціонування кримської сільгосппродукції в торговельній мережі автономії. З такою ініціативою виступив Перший заступник Голови Ради міністрів АРК Павло Бурлаков на нараді з питання реалізації продукції кримських товаровиробників в торговельній мережі Криму.

«Необхідно розробити єдиний логотип для позначення продукції кримських товаровиробників. Цей логотип потрібно розіслати в електронному вигляді всім мережам, магазинам, а також держадміністраціям», сказав Павло Бурлаков.

Перший віце-прем'єр Криму також запропонував запровадити на ринках спеціальні таблички для позначення місцевих виробників, а в торгових мережах - окремі цінники для кримської продукції. «Над торговими місцями повинні бути таблички з написом - «кримський товаровиробник». Це потрібно зробити на всіх ринках. Тоді ми зможемо бачити, скільки місць відведено місцевим виробникам, і хто там торгує перекупник або наш товаровиробник», підкреслив Павло Бурлаков, звертаючись до учасників засідання.

У свою чергу керівництво Кримського республіканського союзу споживчих товариств «Кримспоживспілка», а також представники найбільших торгових мереж автономії підтримали цю ініціативу і висловили готовність реалізувати її. «Перш за все, ми повинні допомогти нашому товаровиробнику вийти на кримський ринок. Це ключове завдання», - додав Павло Бурлаков.

Крім того, в містах і районах Криму планують обладнати павільйони для реалізації місцевої сільськогосподарської продукції. Павло Бурлаков пояснив, що це дозволить підтримати кримських виробників, які не мають можливості орендувати приміщення і реалізовувати продукцію через великі торгові мережі. Зокрема, торговельні точки планується розмістити в селах і спальних районах міст.

Перший віце-прем'єр зазначив, що Рада міністрів Криму надасть максимальне сприяння у цій роботі, а місцевим радам дано доручення спільно з виробниками розробити схему розміщення павільйонів у населених пунктах.

Також протягом поточного року в Криму буде реалізований проект «Кримська ярмарок», який передбачає створення близько 20 торгових майданчиків в 11 регіонах Криму і 1700 робочих місць. Це дозволить підтримати місцевих сільгоспвиробників, а кримчан забезпечити якісною продукцією за доступними цінами.

 

версія для друку