українська російська англійська
18 лютого - фінальний етап Міжнародного молодіжного мовно-літературного конкурсу ім. Т. Шевченка
17.02.2012 | 11:04
Прес-служба Міністерства освіти і науки, молоді та спорту

На виконання  Указу Президента України „Про Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка” та відповідно до листа МОНмолодьспорту України, 18 лютого 2012 року в усіх регіонах України, містах Києві та Севастополі відбудеться фінальний етап Конкурсу за єдиними завданнями.

У Конкурсі візьмуть участь учні 5-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів, ліцеїсти військових ліцеїв, учні професійно-технічних училищ, студенти і курсанти вищих навчальних закладів І-ІV рівнів акредитації усіх форм власності  та курсанти вищих військових навчальних закладів Збройних Сил, учнівська та студентська молодь з числа українців, яка проживає в інших  державах.

Характерною рисою Конкурсу є те, що в ньому беруть участь не тільки знавці української мови та літератури, а й знавці рідних мов (російської, молдовської, кримськотатарської, польської, болгарської).

Відповідно до Указу Президента України від 1 вересня 2011 року № 884 та Постанови Кабінету Міністрів від 30 листопада 2011 року № 1218,  39 найкращих учнів та студентів з числа переможців цього конкурсу будуть отримувати стипендії Президента України.

 

версія для друку