українська російська англійська
Харківський дозвільний центр торік видав майже 20 тис. документів
17.02.2012 | 11:32
Харківська ОДА

Протягом 2011 року Харківським регіональним єдиним дозвільним центром видано близько 20 тисяч документів дозвільного характеру. З цієї позиції Харків посідає друге місце в Україні.

«Нас випереджає тільки Автономна Республіка Крим, від якої ми відстаємо на 6 тисяч дозволів. За 2011 рік кількість виданих Єдиним дозвільним центром дозволів склала 20 тисяч, тоді як у Криму їх було видано 26 тисяч. Максимальна кількість звернень у нас 550 осіб на добу, середня кількість звернень в день - 300 осіб. Наприклад, у тому ж Дніпропетровську середня кількість звернень становить близько 80 осіб на день», - повідомила в ході прес-конференції заступник директора департаменту підприємництва та споживчого ринку - начальник управління підприємництва та дозвільних процедур Харківської міської ради Тетяна Чечетова-Терашвілі.

З боку обласного та міського керівництва вжиті всі необхідні заходи для максимально ефективної роботи регіонального єдиного дозвільного центру. Зокрема, в першу чергу було збільшено кількість державних адміністраторів до 27 осіб, щоб забезпечити максимальну ефективність роботи. Крім цього, кожен державний адміністратор забезпечений сучасною комп'ютерною технікою, електронними ключами доступу до автоматизованої системи «Реєстр документів дозвільного характеру», а також доступом до інформаційного порталу «Єдиний дозвільний центр». Це дозволяє повністю автоматизувати процес приймання та обробки документа.

 «Крім цього, чітко відпрацьовані всі порядки видачі документів дозвільного характеру в розрізі тих органів, які представлені в єдиному дозвільному центрі. Також ми здійснюємо електронний документообіг в рамках нашого інформаційного порталу «Єдиний дозвільний центр», забезпечено автоматизований обмін даними між державним адміністратором та дозвільним органом», - підкреслила Тетяна Чечетова-Терашвілі.

 

версія для друку