українська російська англійська
Податкова та підприємці утворили спільний "податковий арбітраж"
17.02.2012 | 12:06
Прес-служба Державної податкової служби

Державна податкова служба та Асоціація платників податків підписали меморандум про співпрацю та погодили план спільних дій.

Голова ДПСУ Олександр Клименко при цьому закликав бізнес-спільноту спрямувати зусилля, в першу чергу, на остаточне викорінення корупції з відносин між платниками та податківцями.

«Представники бізнес-середовища своєю громадянською активністю, боротьбою за права підприємців стають тим стимулом, який спонукає нас, податківців,  вдосконалюватись щодня. Ми навчилися (і продовжуємо вчитися) миттєво реагувати на критику», - запевнив керівник ДПСУ.

Також податкова та підприємницьке громадське об’єднання утворили спільну «Узгоджувальну комісію щодо розгляду проблемних (спірних) питань у сфері оподаткування». Відтепер всі можливі суперечності у стосунках між бізнесом та податківцями розглядатимуться за участі представників усіх зацікавлених сторін.

 «Я очікую, що ця комісія стане своєрідним «податковим арбітражем», дасть можливість неупереджено та всебічно вивчати всі неоднозначні ситуації у наших стосунках. І, відповідно, допоможе приймати виважені та узгоджені зі всіма зацікавленими учасниками рішення», - підкреслив О. Клименко.

 

версія для друку