українська російська англійська
Навесні у Донецькій області проведуть додаткову вітамінізацію дітей
17.02.2012 | 13:46
Донецька ОДА

У Донецькій облдержадміністрації вирішили підтримати школярів і дошкільнят області додатковими вітамінами у весняний період. Таке рішення було прийняте під час засідання «круглого столу», присвяченого обговоренню питань виконання нормативів по вітамінізації дітей в області.

У весняний період, коли у дітей загострюється авітаміноз, дуже важливо підтримати дитячий організм додатковими вітамінами. Своєчасна і регулярна вітамінізація позитивно впливає на імунітет дитини, підвищує опірність інфекціям, оптимізує фізичний розвиток, покращує нервово-психічну діяльність, стимулює пізнавальні процеси, мислення дитини та її здатність до навчання.

Голова Донецької облдержадміністрації Андрій Шишацький поставив завдання забезпечити дітей в дошкільних установах і школах області посиленим вітамінним раціоном. Ініціативу щодо додаткового забезпечення школярів і дошкільнят вітамінами чиновник планує винести на розгляд обласної ради.

Вітамінізацію дітей в Донецькій області планують розпочати у березні. Основним продуктом будуть яблука вітчизняного виробництва, що відповідають всім стандартам ДСТУ. За приблизними підрахунками для цієї акції знадобиться близько 330 000 кг яблук для школярів Донецької області, 130 000 - для дошкільнят. Виходить, як мінімум, 1,5 кг яблук на кожну дитину.

 

 

версія для друку