українська російська англійська
У Луганську відбулося чергове засідання секретаріату Єврорегіону "Донбас"
17.02.2012 | 14:34
Донецька ОДА

Єврорегіон «Донбас» був утворений Луганською і Ростовською областями 29 жовтня 2010 року. Мета - об'єднання ресурсів і зусиль прикордонних територій України та Російської Федерації, вирішення на регіональному рівні загальних проблем соціально-економічного, екологічного, інфраструктурного характеру та реалізації спільних проектів. 1 березня 2011 року на установчому засіданні Ради Єврорегіону «Донбас» Донецька область увійшла до складу Єврорегіону.

Економіка, транспортна і прикордонна інфраструктура, екологія, агропромисловий комплекс, гармонізація нормативно-правової бази - це питання, які входять в компетенцію Єврорегіону «Донбас».

Так, на черговому засіданні, яке пройшло у м. Луганськ, за участю заступника голови Донецької облдержадміністрації Олександра Фоменка розглянуті такі питання:

• узгодження проекту Стратегії розвитку Єврорегіону «Донбас» до 2020 року;

• проект Плану роботи Єврорегіону «Донбас» на 2012 рік;

• розгляд проектів «Організація універсальної виставки-ярмарку «Єврорегіон Донбас - 2012» та «Соціальна ділова мережа «E-Donbass»;

• виготовлення високооб'ємної панорами (карти) Єврорегіону «Донбас».

Учасники засідання секретаріату Єврорегіону «Донбас» також обговорили питання тимчасового пропуску жителів Ростовської та Луганської областей через пункти пропуску «Можаєвка - Герасимівка» і «Маноцкій - Юганівка» на період проведення державних та релігійних свят (з 6 квітня по 14 травня), вступу Єврорегіону «Донбас» в «Асоціацію Європейських прикордонних регіонів» (АЕПР), а також виготовлення високооб'ємної панорами (карти) Єврорегіону «Донбас».

 

 

версія для друку