українська російська англійська
Напередодні 80-річчя області ще 30 родин Дніпропетровщини отримали нові квартири
17.02.2012 | 15:06
Дніпропетровська ОДА

17 лютого на Дніпропетровщині 30 квартир отримали працівники прокуратури області. Ключі новоселам нового будинку у Дніпропетровську вручили Генеральний прокурор України Віктор Пшонка, голова Дніпропетровської облдержадміністрації Олександр Вілкул, прокурор області Наталія Марчук та Дніпропетровський міський голова Іван Куліченко.

 У рамках Комплексної стратегії розвитку Дніпропетровщини в містах і районах області реалізується ціла низка програм із будівництва соціального та доступного житла. У 2010 році в рамках цих програм було виділено в містах і районах області 169 квартир для працівників бюджетної сфери. У 2011 році було виділено 186 квартир: 97 квартир для бюджетників у будинку в Дніпропетровську та 89 квартир для медиків  у Кривому Розі.

Також в області розпочато реалізацію регіональної програми «Доступне житло», яка  є складовою Національного проекту «Нова якість життя». У збудованих за цією програмою будинках вартість квадратного метра буде на 20-30% нижчою середньоринкової. У рамках Програми в грудні 2011 року розпочато будівництво нового мікрорайону на житловому масиві «Лівобережний – 3» у Дніпропетровську, де планується звести 16 п’ятиповерхових будинків, а це понад 1000 квартир. Перший будинок буде введений в експлуатацію в серпні 2012 року.

 

версія для друку