українська російська англійська
Луганщина і Ростовська область РФ спільно досліджуватимуть шляхи соціально-економічного розвитку Єврорегіону "Донбас"
17.02.2012 | 16:12
Луганська ОДА

Підписано Угоду про партнерство і співробітництво в сфері фундаментальних і прикладних досліджень у соціально-економічній сфері в рамках Єврорегіону «Донбас» між Луганщиною та Ростовською областю РФ.

Документ підписали сьогодні на засіданні Секретаріату Єврорегіону «Донбас» в Луганську директор Державної установи НДІ «Соціально-трудових відносин» при Міністерстві соціальної політики України, кандидат економічних наук Сергій Мельник та керівник Державного автономного установи Ростовської області «Регіональний інформаційно-аналітичний центр» Роман Шеховцов.

Угода передбачає створення тимчасових наукових колективів, проведення спільних конференцій, семінарів та інших форм обговорення результатів наукових досліджень у сфері соціально-економічного розвитку, а також публікацію результатів спільних досліджень. При цьому сторони мають намір надавати один одному взаємну допомогу і проводити консультації з питань, що входять в сферу їх повноважень.

Серед іншого результатом такої співпраці стане розробка стратегій і програм розвитку територій, галузей, ринків та ін, а також збір, обробка, актуалізація та спільне використання інформаційних фондів соціально-економічної інформації.

«Це одне з перших угод про співпрацю в рамках Єврорегіону «Донбас», - зазначив після церемонії підписання заступник голови Луганської облдержадміністрації Анатолій Репицький. - Упевнений, що воно допоможе напрацювати конкретні механізми та алгоритми реалізації спільних проектів в рамках розвитку наших територій».

 

версія для друку