українська російська англійська
На Волині 15 молодих сімей отримали квартири за програмою "Доступне житло"
17.02.2012 | 16:23
Волинська ОДА

17 лютого у Луцьку відбулось урочисте введення в експлуатацію житлового 108-ми квартирного будинку, збудованого у рамках довгострокової державної програми «Доступне житло». Це – перший етап підведення підсумків виконання умов Меморандуму про співпрацю між Волинською облдержадміністрацією та Державною спеціалізованою установою «Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву», підписаного у жовтні 2010 року.

Участь в урочистостях взяли голови Волинської облдержадміністрації Борис Клімчук та облради Володимир Войтович, а також перший заступник голови правління Державного Спеціалізованого фонду України «Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву» Євген Ісаєв. Вони вручили 15 молодим сім’ям ключі та ордери від нових квартир.

Борис Клімчук привітав новоселів та побажав, аби в кожній квартирі дзвеніли дитячі голоси. «Це чергове маленьке свято на Волині. Можна казати, що щасливими сьогодні стали лише п'ятнадцять молодих сімей Луцька, але я скажу, що щасливими стали аж п'ятнадцять. Це здорово і правильно», - наголосив він.

За два роки дії програми «Доступне житло» на Волині квартири отримали 28 сімей. На цей рік для будівництва квартир за попереднім розподілом передбачено три мільйони гривень.

 

 

версія для друку