українська російська англійська
За минулий рік на Чернігівщині сплати населення за комунальні послуги досягли 100%
17.02.2012 | 16:44
Чернігівська ОДА

Протягом 2011 року в розвитку житлово-комунального господарства Чернігівської області намітилися позитивні зміни, зокрема, рівень сплати населення за комунальні послуги збільшився до 100,1%, в той час як кількість збиткових підприємств зменшилась з 36 до 33 у порівнянні з минулим роком. Про це повідомив начальник головного управління житлово-комунального господарства Чернігівської облдержадміністрації Віктор Геращенко в ході засідання робочої групи з технічної модернізації економіки і інфраструктури Регіонального комітету з економічних реформ. Він також відмітив, що у 2011 році значно зменшилась і сума збитків ( 2011 рік - 25 мільйонів гривень, 2010 рік - 81 мільйон гривень).

Важливим фактором в розвитку ЖКГ є створення об'єднання співмешканців багатоквартирних будинків (ОСББ). В минулому році в області створено 220 таких об’єднань.

Як зазначив Віктор Геращенко, у 2011 році в області активно велися роботи по впровадженню енергозберігаючих технологій. На це було використано коштів на загальну суму 520 тис. грн. Протягом поточного року планується продовжувати роботу в цьому напрямку, на що з обласного бюджету передбачається виділення 5 мільйонів гривень.

Також Віктор Геращенко ознайомив робочу групу з переліком проектів, які планується реалізовувати на теренах області. З них 22 - за програмою «Питна вода» на суму 41 мільйон гривень та 12 - з водовідведення, загальною сумою 23,7 мільйонів гривень. На всі проекти є розроблена кошторисна документація та висновки.

 

версія для друку