українська російська англійська
На базі луганського оздоровчого табору "Южний" створять спортивний комплекс
18.02.2012 | 10:30
Луганська ОДА

На базі ДОК «Южний» буде створений постійнодіючий спортивний комплекс. Зараз ми розробили проект, згідно з яким буде побудована база для спорту і плавальний басейн, повідомив голова Луганської облдержадміністрації Володимир Пристюк на зустрічі з уповноваженим Президента України з прав дитини Юрієм Павленко.

Крім того, Володимир Прістюк розповів, що в планах обласної влади також створення ботанічного саду на території дитячого оздоровчого комплексу. «В одному з обласних вузів є кафедра ландшафтного дизайну, крім того, ми залучили фахівців з Нікітського ботанічного саду – і спільними зусиллями плануємо створити такий сад, який років через 10 стане одним з найкрасивіших місць у Криму», – підкреслив голова облдержадміністрації.

Також Володимир Пристюк відзначив, що керівництво області прагне розвивати і мережу дитячих оздоровчих таборів, яких зараз 78. Один з нових проектів у цій сфері – реконструкція закритого шахтарського санаторію і створення на його базі обласного дитячого санаторію з елементами навчання.

 

версія для друку