українська російська англійська
Учні Сумщини прийняли участь у IV етапі мовно-літературного конкурсу
20.02.2012 | 10:02
Сумська ОДА

В обласному центрі відбувся IV етап ІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка. «Підвищуючи рівень мовної освіти в Україні та за її межами, ми виховуємо плеяду знавців рідного слова», – наголосила заступник голови Сумської облдержадміністрації Тамара Іщенко під час урочистостей в Сумській спеціалізованій школі І-ІІІ ступенів №9.

Нагадаємо, конкурс має на меті вшанувати творчу спадщину видатного українського поета Тараса Шевченка, виявити обдаровану молодь, розвивати її творчий потенціал, виховати у молодого покоління повагу до мови і традицій свого народу.

У мовно-літературному змаганні на Сумщині взяли участь: 21 учень загальноосвітніх, 3 учні професійно-технічних, 10 студентів вищих навчальних закладів області.

Тамара Іщенко висловила вдячність вчителям і батькам за виховання обдарованої молоді та зазначила, що держава робить усе, щоб створити належні умови для розвитку здібностей, реалізації творчого потенціалу талановитих дітей.

Роботи учасників передано до Києва. Результати творчого змагання будуть визначені навесні.

 

версія для друку