українська російська англійська
Житомирський військовий інститут презентував високотехнологічні розробки та ІТ-технології
20.02.2012 | 11:39
Житомирська ОДА

Житомирський військовий інститут імені С. П. Корольова вперше презентував свої високотехнологічні розробки та ІТ-технології, аналогів яким немає в Україні.

У рамках круглого столу керівництво та особовий склад Житомирського інституту власними зусиллями вперше в історії України провели телеміст у режимі он-лайн зв’язку з усіма військовими ліцеями та загальноосвітніми закладами міста й області. В обговоренні взяли участь учні та викладачі Київського, Кременчуцького та Сумського ліцеїв із посиленою фізичною підготовкою.

У Житомирі до участі у круглому столі долучилися заступник голови Житомирської облдержадміністрації Віктор Куницький, Голова Синодального відділу УПЦ по взаємодії зі Збройними Силами України Архієпископ Августин, представники Міністерства оборони України, Державного космічного агентства України, офіцери управління 8 армійського корпусу, Північного регіонального управління Державної прикордонної служби України, керівництво Житомирського зонального відділу ВСП, Голова Житомирської обласної організації учасників миротворчих операцій полковник Сергій Коробцов, офіцери-випускники інституту, учасники бойових дій та миротворчих операцій, керівники громадських організацій Житомирщини.

Учасники обмінювалися думками щодо геополітичної обстановки у світі, проблемних питань патріотичного виховання та забезпечення готовності молоді до захисту Вітчизни, особливостей забезпечення високого рівня сучасної підготовки військових. Крім того, всі учасники проекту в режимі он-лайн змогли побачити передові досягнення науковців інституту, які застосовуються у навчально-виховному процесі.

Завдання, які постають перед військовими у наш час, виходять за межі тактики до оперативно-тактичного рівня. Проте для Житомирського військового інституту сучасні передові військові досягнення вже не є новиною, саме цей один із найперших в Україні військових навчальних закладів за своїми технологічними розробками і підготовкою кадрів іде у ногу з часом. Яскравим прикладом цього стала он-лайн презентація роботи безпілотного літального апарату, про існування якого багато хто ще й не може здогадуватися.

 

версія для друку