українська російська англійська
У МОНмолодьспорту обговорили питання підготовки ІТ-спеціалістів
20.02.2012 | 12:04
Прес-служба Міністерства освіти і науки, молоді та спорту

У Міністерстві освіти і науки, молоді та спорту відбулася нарада з представниками вищих навчальних закладів та працівниками Міністерства.

На нараді обговорили питання щодо пошуку шляхів виконання завдань визначених Прем’єр-міністром України Миколою Азаровим стосовно підвищення якості підготовки спеціалістів для ІТ-галузі.

«Ми багато уваги приділяємо тому, щоб наші університети, перш за все, працювали на конкретні результати, які б мали попит на економічному ринку. І розвиток ІТ-спеціальностей – це ще одна можливість знайти ту нішу, яка дасть поштовх для розвитку нашим вищим навчальним закладам технічного спрямування», - зазначив Перший заступник Міністра Євген Суліма.

Під час наради обговорили питання та проблеми, які необхідно усунути для перешкоджання розвитку ІТ-технологій в науці та підготовці фахівців цієї галузі.

За результатами наради Євген Суліма поставив завдання підготувати пропозиції щодо: нормативів чисельності студентів на одну штатну посаду науково-педагогічного працівника для підготовки фахівців у галузі ІТ-технологій; внесення змін до законодавства, що регулює оподаткування суб’єктів господарювання у галузі ІТ-технологій; змін до Положення «Про порядок створення та функціонування технопарків та інноваційних структур інших типів» з метою створення умов для проходження студентами практики на підприємствах; визнання в Україні міжнародних ІТ-сертифікатів; змін до законодавства з питань безмитного ввезення до України обладнання для забезпечення наукових досліджень та навчального процесу у галузі ІТ-технологій.

 

версія для друку