українська російська англійська
Уряд затвердив оновлений склад Наглядової ради Національного заповідника "Софія Київська"
20.02.2012 | 18:01
Прес-служба МІНІСТЕРСТВа КУЛЬТУРИ

20 лютого на засіданні Кабінету Міністрів України змінами, що вносяться до розпорядження КМУ від 16 лютого 2011 р. №123, Уряд затвердив оновлений склад Наглядової ради Національного заповідника «Софія Київська».

Проект постанови Кабміну «Про внесення змін та визнання такими, що втратили чинність, деяких актів Кабінету Міністрів України» розроблений Міністерством культури за власною ініціативою з метою реалізації пункту 10 Положення про національний заклад (установу) України, затвердженого Указом Президента України від 16.06.1995 № 451, щодо забезпечення належного функціонування національного закладу України – Національного заповідника «Софія Київська», та здійснення контролю за його діяльністю шляхом затвердження нового складу наглядової ради, персональний склад якої затверджується Кабінетом Міністрів України за поданням Органу управління майном складу.

Розпорядженням Кабміну від 09.06.2011 р. №552 «Про передачу цілісного майнового комплексу Національного заповідника «Софія Київська» до сфери управління Міністерства культури» цілісний майновий комплекс Заповідника був переданий зі сфери управління Мінрегіону до сфери управління Мінкультури. У звзку із зміною Органу управління майном виникла потреба в оновленні складу наглядової ради Заповідника.

версія для друку