українська російська англійська
Податківці виявили у Чернігові порушень на майже 7 млн. грн. Порушено кримінальну справу
21.02.2012 | 09:33
Прес-служба Державної податкової служби

Прокуратурою Чернігівської області на початку лютого за матеріалами управління боротьби з відмиванням доходів, одержаних злочинним шляхом, відносно фінансового директора одного підприємства порушено кримінальну справу за ознаками злочину, передбаченого ч. 2 ст. 364 КК України (зловживання владою та службовим становищем).

Податківці встановили, що у 2009 році Державним комітетом України з державного матеріального резерву було укладено контракти з переможцем тендеру – згаданим вище підприємством, про придбання молочних консервів «Молоко незбиране згущене з цукром». Дана продукція у подальшому підлягала закладці до державного матеріального резерву. За це Держкомрезерв перерахував підприємству кошти в сумі майже 20 млн. грн.

Однак, податківці з’ясували, що фактично протягом червня – липня 2009 року дане товариство згущене молоко не виробляло та 2,8 млн. банок продукції до державного резерву не закладало. Таким чином, за попередньою змовою посадові особи підприємства злочинним шляхом заволоділи державними коштами у розмірі близько 20 млн. грн., які використали на виготовлення та закладання до Держкомрезерву «Продукту молочно-рослинного» у значно меншій кількості, ніж було передбачено контрактом. У результаті було доведено нестачу молочних консервів у кількості майже 950 тисяч банок на загальну суму 6,7 млн. грн.

З метою забезпечення відшкодування завданих державі збитків, накладено арешт на все нерухоме майно товариства вартістю близько 9 млн. грн.

      

 

версія для друку