українська російська англійська
У 2011 році в Харківській області було видано понад 3500 найменувань книг
21.02.2012 | 11:51
Харківська ОДА

Харківщина, як і раніше займає лідируючі позиції серед інших регіонів за кількістю видаваних книг. Про це повідомила в ході прес-конференції начальник управління у справах преси та інформації Харківської  облдержадміністрації  Вікторія Маренич.

«У 2010 році було видано понад 45 млн. книг в Україні, з них по Харківській області загальний тираж надрукованих книг зклав близько 19 мільйонів екземплярів. У 2011 році в нашій області було надруковано близько 13 мільйонів екземплярів. Це якщо говорити про загальну кількість, якщо ж розглянути по друкованим одиницям, тобто, за переліком найменувань, то в 2011 році всього в Україні було надруковано трохи більше 20 000 книг, з них у Харківській області - понад 3,5 тисячі. Тобто, можна підрахувати, що кожна 6-7 книга друкується в Харкові », - повідомила Вікторія Маренич.

За її словами, у зв'язку зі стрімким зростанням популярності електронних книг, книговидавці стали більше уваги приділяти не кількості книг, що ними випускаються,  а якістю, оскільки впевнені: тільки якістю видання можна привернути сучасного читача до паперової книги.

«Ми на сьогоднішній день йдемо від гонитви за кількісними показниками, тому що будь-яку книгу можна прочитати в Інтернеті. Але якісна книга з хорошими ілюстраціями буде жити завжди, бо це зовсім інший світ, в який входить читач », - підкреслила Вікторія Маренич.

 

версія для друку