українська російська англійська
Розпочався відбір учасників та викладачів до Міжнародної Літньої школи з інтелектуальної власності 2012 року
21.02.2012 | 12:24
Прес-служба Державної служби інтелектуальної власності

У 2012 році Державна служба інтелектуальної власності України спільно з Всесвітньою організацією інтелектуальної власності (ВОІВ) та Національним університетом «Одеська юридична академія» проведуть четверту Міжнародну Літню школу з інтелектуальної власності на території України. Завдяки унікальній освітній програмі, високому професійному та науковому рівню викладання, великій зацікавленості фахівців у сфері ІВ програмою заходу, а також, враховуючи позитивні відгуки учасників попередніх Літніх шкіл про ефективність навчання, організаторами прийнято рішення про щорічне проведення цього заходу.

Звіт та фотоматеріали про роботу Літньої школи з ІВ – 2011 можна  переглянути на офіційному веб-порталі Державної служби інтелектуальної власності України:

http://sips.gov.ua/ua/summerschool2011.html.

У 2012 році реєстрація та відбір учасників Міжнародної Літньої школи з інтелектуальної власності здійснюються представниками Академії ВОІВ до 15 квітня 2012 року на сайті:

 http://www.wipo.int/academy/en/courses/summer_school/index_all.html.

Детальна інформація про Міжнародну Літню школу з інтелектуальної власності розміщена на веб-сайті ВОІВ. Запитання про Міжнародну Літню школу в Україні можна надсилати на електронну адресу: wuss@sips.gov.ua.

У лютому також розпочався відбір лекторів для викладання в Міжнародній Літній школі з інтелектуальної власності. Викладачі повинні вільно володіти англійською мовою, мати досвід викладання та бути спеціалістами у сфері інтелектуальної власності. Резюме слід надсилати англійською мовою із зазначенням теми лекції (відповідно до програми заходу) на електронну адресу wuss@sips.gov.ua до 27 квітня 2012 року.

 

 

версія для друку