українська російська англійська
Микола Азаров: Уряд бере громадський законопроект про вищу освіту за основу
21.02.2012 | 17:11
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

Кабінет Міністрів готовий внести на розгляд Верховної Ради новий законопроект «Про вищу освіту», який доопрацьовує робоча група ректорів, студентів, громадських організацій, експертів, створена на ініціативу Прем’єр-міністра України Миколи Азарова.

Про це під час консультацій з громадськістю щодо законопроекту "Про вищу освіту" заявив сам Глава Уряду.

"Ми (Міністерство освіти) за процедурою повинні внести цей законопроект на розгляд Уряду, і Уряд прийме рішення про його направлення до Верховної Ради і відкликання попереднього варіанту. Тобто, ми ще раз проект відпрацюємо у робочій групі. Потім запустимо документ у роботу Апарату Уряду, щоб усі відповідні служби його опрацювали, оскільки нам виконувати цей законопроект і нести за нього відповідальність", - зазначив Микола Азаров.

Глава Уряду доручив Міністерству освіти взяти за основу «громадський законопроект» і "професійно опрацювати всі питання, не змінюючи ідеології та концепції законопроекту".

Він підкреслив, що протягом двох тижнів робоча група доопрацює законопроект з юридичної точки зору і далі буде контролювати  «відшліфовування» документу в Міністерстві освіти.

Прем'єр висловив сподівання, що до кінця поточної сесії Верховна Рада ухвалить закон про вищу освіту з тим, щоб вже з 1 вересня він набув чинності.

 

версія для друку