українська російська англійська
У Мінкультури обговорили стан Пілотного Проекту Ради Європи "Реабілітація культурної спадщини історичних міст"
21.02.2012 | 18:55
Прес-служба Міністерства культури

У Міністерстві культури відбулася 5-та Координаційна зустріч у рамках Пілотного Проекту Ради Європи «Реабілітація культурної спадщини історичних міст», присвячена підбиттю підсумків попередньої стадії Проекту, реалізованої впродовж 2009-2011 років та виробленню стратегії реалізації проекту у 2012 році.

У заході взяли участь представники Секретаріату Ради Європи, аташе з питань культури Посольства Литви в Україні, програмні та проектні координатори країн-учасниць Азербайджану, Вірменії, Грузії, Молдови та України.

Відкриваючи зустріч, начальник управління міжнародного співробітництва Міністерства культури України Ольга Дарибогова наголосила на важливості згаданого проекту для України, яка переживає складний, але необхідний  етап реформування системи культурного менеджменту.

Зі свого боку, координатор проекту від Ради Європи  пан Де Тіз (Директорат демократичного врядування, культури та розмаїття РЄ) у своєму виступі зосередив увагу на необхідності розширення партнерської мережі проекту і розвитку співпраці між пілотними містами.

Наприкінці заходу Ольга Дарибогова від імені керівництва Міністерства культури України подякувала представникам Ради Європи за виявлену довіру, адже Україні випала честь першій із країн-учасниць Проекту проводити таку представницьку зустріч.

 

версія для друку