українська російська англійська
Для держслужбовців створено соціальну мережу для обміну досвідом у сфері доступу до публічної інформації
22.02.2012 | 16:41
Прес-служба Державного комітету телебачення і радіомовлення

21 лютого відбулася презентація інтернет-платформи «Спільнота практиків з організації доступу до публічної інформації в органах виконавчої влади», створеної Програмою сприяння парламенту ІІ та Держкомтелерадіо України.

Цей проект започатковано з метою сприяння ефективному виконанню Закону України «Про доступ до публічної інформації» в органах виконавчої влади всіх рівнів. Користувачі мережі «Спільнота практиків» матимуть можливість обмінюватися досвідом, отримувати поради і рекомендації експертів, ініціювати обговорення пропозицій щодо вдосконалення механізмів реалізації права кожного на доступ до публічної інформації, що знаходиться у володінні суб’єктів владних повноважень. У складі експертної групи – профільні фахівці Адміністрації Президента України, Секретаріату Кабінету Міністрів України та центральних органів виконавчої влади. Від Держкомтелерадіо України до експертної групи увійшли директор департаменту інформаційної політики Богдан Червак, заступник директора департаменту-начальник відділу з питань свободи слова та доступу до публічної інформації Ігор Радзієвський, заступник директора департаменту-начальник відділу законопроектної роботи Ганна Красноступ.

Наразі в системі «Спільноти практиків з організації доступу до публічної інформації в органах виконавчої влади» вже зареєстровано понад 120 користувачів.

 

версія для друку