українська російська англійська
В Україні проходить міжнародний семінар, присвячений питанням протидії незаконному обігу наркотиків
23.02.2012 | 10:53
Прес-служба Державної митної служби

На базі Хмельницького центру підвищення кваліфікації, перепідготовки кадрів та кінології Держмитслужби України розпочав роботу міжнародний семінар на тему: «Актуальні питання протидії міжнародному незаконному обігу, наркотичних засобів, психотропних речовин та прекурсорів – вітчизняний та іноземний досвід».

Захід, що триватиме 23 та 24 лютого, об’єднав представників Держмитслужби, інших правоохоронних органів України, а також представників митних адміністрацій та правоохоронних органів Німеччини, США, Латвії, республік Молдова та Білорусь, Російської Федерації, Киргизької та Азербайджанської республік і митних експертів Місії Європейського Союзу з прикордонної допомоги Молдові та Україні.

Метою проведення даного семінару є обговорення сучасного стану протидії незаконному обігу наркотичних засобів. психотропних речовин та прекурсорів, а також започаткування нових напрямків взаємодії митних та правоохоронних органів.

Під час заходу сторони обговорять низку важливих питань. Серед яких: світові та вітчизняні тенденції розвитку наркотрафіку, досвід проведення міжнародних операцій по протидії незаконному обігу наркотиків, діяльність робочої групи по боротьбі з контрабандою наркотиків Комітету голів правоохоронних підрозділів Ради керівників митних служб СНД.

Участь експертів різних країн у семінарі сприятиме не лише обміну досвідом та напрацюваннями у відповідному напрямку роботи, а й забезпечить встановлення практичної взаємодії між митними, правоохоронними органами та міжнародними організаціями. Результатом проведення заходу стане не лише визначення методів співпраці, а й консолідація зусиль, підвищення рівня професіоналізму, поглиблення міжнародних зв’язків та підвищення ефективності роботи у напрямку забезпечення ефективної протидії незаконному обігу наркотиків.

 

 

версія для друку