українська російська англійська
Підприємства "Київавтодору" розпочали профілактичний ремонт дорожньої мережі
23.02.2012 | 12:15
Київська МДА

Підприємства комунальної корпорації «Київавтодор» розпочали профілактичний ремонт дорожньої мережі. У першу чергу роботи здійснюються на вулицях з інтенсивним рухом, на магістралях, де багато маршрутів громадського транспорту.

Так, дорожні служби щодня обстежують стан доріг на предмет ямковості, виявляють ушкодження і після проведення попередньої обробки пломбують їх за допомогою литого та холодного асфальтобетону. Адже при низькій температурі повітря можна працювати тільки з холодними асфальто-бетонними сумішами.

Ці превентивні заходи корпорація здійснює для безпеки руху транспорту, та щоб до весни ями не розростались у розмірах. Робота з ліквідації всіх інших дефектів покриття у вигляді тріщин, ям глибиною до 3 см, буде виконуватися під час проведення поточного ремонту за сприятливих погодних умов.

Як повідомляють у КК «Київавтодор», для виконання робіт із поточного (дрібного) ремонту будуть використані сучасні технології із застосуванням «литого» асфальтобетону, з використанням причіпних повітряно-струйних установок типу «Магнум», гарячого асфальтобетону тощо.

 

версія для друку