українська російська англійська
Микола Азаров представив Першого-віце-прем'єр-міністра України Валерія Хорошковського
23.02.2012 | 12:07
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

Питання європейської інтеграції будуть серед основних обов’язків, які виконуватиме Валерій Хорошковський. На цьому наголосив Глава Уряду  Микола Азаров, представляючи членам Кабінету Міністрів  новопризначеного Першого віце-прем’єр-міністра України,  якого на цю посаду призначено 22 лютого Указом Президента.

Микола Азаров зазначив, що Президент України  Віктор Янукович окреслив основні напрямки діяльності новопризначеного першого заступника керівника Уряду.

«Найголовніший напрямок - це європейська інтеграція, саме цьому напрямку ми приділяємо величезну увагу»,  - наголосив Микола Азаров. При цьому Глава Уряду підкреслив, що перед Валерієм Хорошковським стоїть  складне завданняспільно з МЗС, спільно зі всіма міністерствами та відомствами налагодити роботу так, щоб вона реально рухалась до поставленої мети – європейської інтеграції України, і результати такої роботи були очевидними.

Зокрема, Микола Азаров поставив завдання  «зробити все, щоб, як домовлявся Президент з керівництвом Європейської комісії, ми в  2013 році реалізували безвізовий режим». Також на порядку денному  роботи Першого віце-прем’єр-міністра стоять питання зони вільної торгівлі, зокрема парафування відповідної угоди та «величезна робота по ратифікації цієї угоди». І нарешті – угода про політичну асоціацію, яка є «великим та серйозним документом, який визначає політику добросусідства з Європейським Союзом»

Микола  Азаров наголосив на необхідності адаптації нашого законодавства до норм ЄС.  За його словами, наразі ця робота ведеться дещо формально, Глава Уряду ж поставив завдання зробити все, «щоб реально наші нормативні документи, закони відповідали за своїм змістом меті європейської інтеграції».

«Це величезний блок роботи, який потрібно щоденно вести», - -підсумував Глава Уряду.

При цьому Микола Азаров підкреслив, що Валерій Хорошковський також куруватиме всі питання, пов’язані з економікою та фінансами. Окрім цього, на Першого віце-прем’єр-міністра покладено обов’язки координації та вирішення всіх робочих питань взаємодії між міністерства та відомствами.

Микола Азаров побажав Валерію Хорошковському успіхів у роботі, наголосивши, що він може розраховувати на підтримкуйого особисту та всіх членів Кабінету Міністрів.

 

версія для друку