українська російська англійська
Прем'єр-міністр пишається, що на Житомирщині у стислі строки збудована сучасна лікарня
23.02.2012 | 15:02
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

Прем’єр-міністр Микола Азаров пишається тим, що в короткі строки у смт Брусилів, Житомирщині, було завершено будівництво Брусилівської центральної районної лікарні, яка відповідає найсучаснішої європейським стандартам.

«До цієї лікарні не соромно привести європейських лікарів. Я готовий будь-якого лікаря запросити з Європи і сказати: покажи мені, чим лікарні у вашій країні кращі ніж ця, і я пишаюся тим, що буквально за півтора роки вдалося збудувати таку сучасну лікарню», - повідомив Микола Азаров.

При цьому він нагадав, що в 2011 році в усіх регіонах України загалом збудовано 40 нових сучасних лікарень, які відповідають європейським стандартам. Разом з тим, Прем’єр-міністр запевнив, що Уряд цю роботу продовжуватиме у в надалі, щоб сучасні медичні установи були збудовані у кожному районному центрі.

Глава Уряду ознайомився з роботою Брусилівської центральної районної лікарні. Зокрема він оглянув палати дитячого відділення лікарні та вручив дітям подарунки. Крім того Микола Азаров оглянув рентген-кабінет, операційний блок, відділення інтенсивної терапії, хірургічне відділення.

У свою чергу голова Житомирської ОДА Сергій Рижук зазначив, що швидко завершити будівництво дозволило те, що в минулому році видатки на капітальні вкладення Житомирській області Уряд збільшив у вісім разів порівняно з аналогічним періодом 2010 року.

Будівництво другої черги Брусилівської лікарні розпочато у 2002 році. До 2010 року фінансування було обмеженим, тому будівництво практично не велося.

Всього під час будівництва лікарні освоєно 26 млн. грн. Введення в експлуатацію нового лікувального корпусу стаціонару лікарні на 47 ліжок дасть змогу сконцентрувати всі види медичної допомоги і створити достойні умови для лікування громадян. Новий корпус лікарні розміщуватимуться на чотирьох поверхах.

версія для друку