українська російська англійська
Відбувся круглий стіл "Про заходи з мінімізації негативних наслідків пожеж в Україні"
23.02.2012 | 15:17
Прес-служба Державної інспекції техногенної безпеки

23 лютого в Міністерстві надзвичайних ситуацій України відбувся круглий стіл «Про заходи з мінімізації негативних наслідків пожеж в Україні» за участю представників міністерств регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства, внутрішніх справ, охорони здоров’я, освіти і науки, молоді та спорту, Національної академії наук України, Національного інституту стратегічних досліджень, Українського науково-дослідного інституту цивільного захисту, громадських організацій та засобів масової інформації.

Проведення круглого столу зумовлено зростанням кількості пожеж і загиблих на них за перший місяць поточного року. Відкриваючи засідання, виконуючий обов’язки Міністра МНС Віталій Бут наголосив, що дане питання знаходиться на контролі Прем’єр-Міністра України Миколи Азарова.

Перший заступник Голови Держтехногенбезпеки Іван Кріса проінформував про заходи, що вживаються для мінімізації трагічних наслідків на пожежах. На сьогодні проводиться комплекс профілактичних заходів: дані питання виносяться на розгляд комісій Держтехногенбезпеки та МНС, здійснюється відпрацювання населених пунктів. На сьогодні такою роботою охоплено понад 620 тисяч осіб. Проводиться робота з особами, що відносяться до «групи ризику». «Порівнюючи оперативні дані щодо пожеж та кількості загиблих на них станом на 13 та на 22 лютого, ми констатуємо тенденцію до зменшення кількості пожеж і кількості загиблих», - відмітив Іван Кріса.

Вперше до такої роботи були залучені підприємства, що виконують роботи протипожежного призначення. 3622 сім’ям надано допомогу такими підприємствами, зокрема, з ремонту пічного опалення, електромережі, здійснено чищення димоходів тощо.

 Під час обговорення зазначених проблем були визначені заходи, що сприятимуть стабілізації ситуації та спрямовані на профілактичну роботу з громадянами. Особливу увагу було запропоновано сконцентрувати на роботі з дітьми шкільного та дошкільного віку та підготовці Державної програми забезпечення пожежної безпеки в Україні.

 Організаторами заходу виступили МНС та Держтехногенбезпеки України.

 

 

версія для друку