українська російська англійська
Лісники поплатилися за потяг до дорогих авто
23.02.2012 | 16:45
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

  Сьогодні в Державному агентстві лісових ресурсів відбудеться колегія, яка розгляне питання про притягнення до відповідальності посадових осіб, які порушили розпорядження Уряду про заборону купувати дорогі автомобілі та іншу техніку невиробничого призначення.

  Директор державного підприємства «Клесівське лісове господарство» Рівненської області Михайло Максимович Ониськевич і головний бухгалтер цього підприємства Марія Федорівна Опалько, які закупили автомобіль Toyota Camry в обхід заборони, звільнені з посад. А договір про закупівлю автомобіля бізнес-класу Toyota Camry AR 545 від 18.01.2012 р. розірвано, результати тендера скасовані. Кошти, які були авансовані на це придбання, будуть повернуті на розрахунковий рахунок «Клесівського лісового господарства».

  Водночас розглядається питання про притягнення до дисциплінарної відповідальності керівника Рівненського обласного управління лісового господарства Володимира Пилиповича Грицайчука, головного бухгалтера цього управління Йосипа Івановича Брички, начальника фінансового управління Державного агентства лісових ресурсів Галини Борисівни Байраківської та заступника голови ДАЛР Ігоря Олександровича Шишова, які погодили купівлю зазначеного автомобіля за власні кошти державного підприємства.

  В Держлісресурсів видано наказ про заборону купівлі легкових автомобілів, дорогої офісної техніки, мобільних телефонів, меблів тощо під будь-яким приводом, в тому числі за власні кошти.

 

версія для друку