українська російська англійська
На Луганщині кошти на придбання квартир для лікарів виділять із обласного бюджету
24.02.2012 | 15:02
Луганська ОДА

У Луганській області досягли домовленості про виділення коштів з обласного бюджету на придбання квартир для медичних фахівців високого рівня, аби укомплектувати заклади охорони здоров'я Луганщини необхідними кадрами. Про це голова Луганської облдержадміністрації Володимир Пристюк заявив під час колегії головного управління охорони здоров'я Луганської облдержадміністрації.

«Охорона здоров'я є пріоритетом в роботі обласної влади: ми закуповуємо сучасне високоякісне обладнання, проводимо ремонтні роботи, запроваджуємо нові технології. До речі, лише у минулому році за рахунок обласного й місцевих бюджетів на Луганщині було придбано устаткування на суму понад 150 млн. грн. Це більше, ніж витрачено на медицину загалом протягом останніх 20 років. Проте без кваліфікованих фахівців, які б працювали на цьому обладнанні, всі ці витрати не матимуть ефекту, – відзначив Володимир Пристюк. – Тому ми з головою облради Валерієм Голенком домовилися  про виділення коштів з обласного бюджету на придбання квартир для медичних фахівців високого рівня».

При цьому керівник облдержадміністрації допускає можливість, що до роботи в установах охорони здоров'я Луганщини запрошуватимуться фахівці з інших регіонів. «Для нас головне – результат. А позитивним результатом тут може бути тільки якість медичних послуг. Якщо для цього потрібні фахівці з інших регіонів, що ж, запрошуватимемо з інших регіонів. На мій погляд, це створить здорову конкуренцію і для наших, луганських, медиків», – вважає Володимир Пристюк.

 

 

версія для друку