українська російська англійська
На Київщині відбувся Міжнародний Інвестиційний форум "Інновації. Ініціатива. Інвестиції. Інфраструктура"
24.02.2012 | 14:52
Київська ОДА

З нагоди 80-річчя утворення Київської області у Національному центрі ділового та культурного співробітництва «Український дім» відбувся Міжнародний Інвестиційний Форум «Інновації. Ініціатива. Інвестиції. Інфраструктура».

Міжнародний Інвестиційний Форум «Інновації. Ініціатива. Інвестиції. Інфраструктура» відвідали іноземні гості з Росії, Білорусії, Польщі, Хорватії, Греції, які мали можливість взяти участь у форумі та ознайомитися з представленими в «Українському домі» експозиціями.

У рамках Міжнародного інвестиційного форуму відбулась робота секцій за напрямами: «Медицина», «АПК, ЖКГ та енергозбереження», «Спорт та туризм», «Інформатизація та освіта», «Економічний та інвестиційний потенціал України. Київська область». У роботі кожної секції взяли участь керівники потужних підприємств Київського регіону, України та світу, глави представництв світових корпорацій, експерти світового рівня, представники середнього та малого бізнесу.

Серед численних інвестиційних ініціатив було презентовано:

- Проект «Відродження р. Дніпро як транспортної артерії України» компанії «Нібулон»;

- Проект побудови нової сучасної лікарні на території Київської області;

- Проекти фанзон до Чемпіонату Європи з футболу «Євро-2012» у Вишгородському та Бориспільському районах;

- Програму інформатизації і побудови мережі шкільного Internet в Київській області;

- Програму модернізації бібліотек «Біблосвіт»;

- Проект будівництва заводу по розведенню осетрових у Вишгородському районі;

- Культурно-історичний проект «Парк Київська Русь».

Під час роботи секції агропромислового та житлово-комунального господарства були обговорені питання щодо інноваційних методів роботи сучасних агропромислових підприємств: проблеми та перспективи, роль Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства у впроваджені міжнародних проектів в сфері житлового господарства.

У секції «Медицина» розглядалися питання співпраці державних та приватних клінік, проблеми та перспективи роботи медичних закладів в області.

Учасники секції «Спорт та туризм» розглянули питання розвитку галузі туризму в Київській області, історичної спадщини як один з поштовхів економічного і соціально культурного розвитку Київщини.

Також під час Міжнародного Інвестиційного форуму «Інновації. Ініціатива. Інвестиції. Інфраструктура» відбулося засідання Міжнародного Трейд-клубу.

 

версія для друку