українська російська англійська
Держземагентство для введення земельного кадастру в дію забезпечує перехід від застарілої системи координат до нової
24.02.2012 | 17:34
Прес-служба Держземагентства

«Перед Держземагентством наразі постає масштабне завдання щодо реалізації Закону України “Про Державний земельний кадастр”. Нам необхідно виконати низку заходів, які б прискорили введення кадастру та забезпечили його взаємодію з існуючими геоінформаційними системами. Завдання перед нами стоять складні, терміни стислі. Ми маємо докласти усіх зусиль для реалізації цього доручення Уряду», – зазначив Голова Держземагентства України Сергій Тимченко на нараді.

Відтак, останнім часом було проведено низку заходів з координації діяльності у цій сфері ДП “Центр ДЗК”, Інституту геодезії і картографії, компанії ILS. Першим рішучим кроком у цьому напрямку стало проведення робіт фахівцями Укргеодезкартографії, які на прикладі картографічних матеріалів Гайсинського району Вінницької області адаптували дані системи координат 63-го року до новітньої дворівневої системи координат УСК-2000. Учасники наради мали нагоду ознайомитись з першими результатами цих робіт. Зокрема, керівник земельного відомства зазначив, що уже створена перша версія трансформаційного поля, яка забезпечить перехід від застарілої системи координат до нової.

Робота по забезпеченню необхідного технічного базису, що потрібний для реалізації Закону України “Про Державний земельний кадастр” триватиме і надалі.

 

версія для друку