українська російська англійська
Прем'єр-міністр України Микола Азаров поспілкувався з користувачами соціальної мережі "Фейсбук"
24.02.2012 | 18:08
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

Прем'єр-міністр України Микола Азаров поспілкувався з користувачами соціальної мережі "Фейсбук".

Глава Уряду подякував, що на його сторінку у «Фейбуці» дописують чимало людей, небайдужих до долі держави чи свого міста. За його словами, повідомлення містять цікаві пропозиції. «Не завжди їх можна реалізувати, але в будь-якому випадку вони дають можливість оптимізувати ті чи інші управлінські рішення», - зазначив Микола Азаров. Наприклад, зауважив Прем’єр-міністр, користувач Ігор Безердян запропонував замість газових котлів на 9-поверхівках встановлювати електрокотли: «Ці пропозиції треба вивчити, чи розраховані електричні мережі наших багатоповерхівок на таке збільшення споживаної потужності».

Водночас інший користувач - Михайло Троян, на думку Глави Уряду, мабуть, розчарований репортажами з Верховної Ради, бо він питає: коли ж наші політики будуть думати більше про державу, ніж про себе: «Я це питання постійно ставлю всім членам Уряду, і не тільки задаю питання, а й вимагаю, щоб інтереси держави завжди були на першому місці».

Микола Азаров зауважив, що кожен громадянин України повинен відповідати за свої вчинки. При цьому Прем’єр-міністр як приклад навів недавній телевізійний сюжет: один з так званих афганців пригрозив, що сьогодні вони просто прийшли до Кабінету Міністрів, а наступного разу – будуть з гранатометами. «Я хотів би попередити цих любителів гранатометів, що в перший раз ми обмежилися усним попередженням, але другого разу не буде. Якщо комусь захочеться використовувати такі методи, то він буде відповідати по всій строгості закону».

За результатами сьогоднішнього спілкування Глава Уряду дав ряд доручень щодо вирішення конкретних питань громадян: допомогти пенсіонерці вирішити проблему з приватизацією земельної ділянки, допомогти повернути в комунальну власність дитячий садок, з’ясувати питання забезпечення медпрепаратами тощо.

Микола Азаров заспокоїв киян щодо подальшої долі міської електрички. Він запевнив: вона і далі курсуватиме. «Не для того ми займалися кільцевою електричкою, щоб допустити її закриття. Дуже радий, що кияни отримали можливість швидше і зручніше добиратися на роботу і додому», - зазначив Глава Уряду і додав, що робота з удосконалення транспортних комунікацій у Києві буде тільки набирати обертів.

Прем’єр-міністр зазначив, що робота Кабінету Міністрів спрямована на покращення якості життя населення, створення конкурентних умов для роботи економіки. За його словами, спілкування у «Фейсбуці» допомагає йому зрозуміти потреби людей і робити діяльність Уряду ефективнішою.

 

 

версія для друку