українська російська англійська
Микола Азаров: Наша співпраця з МВФ продовжується
24.02.2012 | 18:24
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

Співпраця України з Міжнародним валютним фондом продовжується. Про це Прем’єр-міністр України Микола Азаров заявив, спілкуючись з користувачами соціальної мережі «Фейсбук».

«Наша співпраця з МВФ продовжується», - зазначив Глава Уряду. При цьому він нагадав, що Уряд працює з бюджетом на 2012 рік, який був погоджений з представниками МВФ. Також у відповідності до програми співпраці з МВФ здійснюється і монетарна політика.

«У нас з Фондом тільки одна розбіжність: вони вважають, що треба негайно підняти тарифи для населення на житлово-комунальні послуги у зв'язку з різким зростанням вартості газу. Ми ж вважаємо, що спочатку необхідно реалізувати програми енергозбереження, зменшити втрати тепла, електроенергії і газу, домовитися з Росією про перегляд контрактів», - заявив Прем’єр-міністр.

При цьому він зазначив, що на останній зустрічі з виконавчим директором МВФ Крістін Лагард саме в такому ключі і розглядалося питання співпраці. Тоді було досягнуто домовленості створити робочу групу з перегляду програми. «Я хочу Вас запевнити, що в будь-якому випадку фінансова ситуація в Україні є надійною, ми повністю розраховуємося за нашими зобов'язаннями, і тому з упевненістю дивимося в майбутнє».

 

версія для друку