українська російська англійська
За дорученням Прем'єр-міністра України в Алушті перевірили обгрунтованість комунальних тарифів
25.02.2012 | 13:20
Рада міністрів АР Крим

За дорученням Прем'єр-міністра України Миколи Азарова створена робоча група з перевірки обгрунтованості підвищення тарифів на послуги водопостачання та водовідведення в Алушті.

Комісію створили з метою реагування на звернення мешканців Алушти з приводу необгрунтовано завищених тарифів у місті. До складу робочої групи увійшли представники Секретаріату Кабінету Міністрів України, Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України, Ради міністрів Автономної Республіки Крим.

22 і 23 лютого комісія відвідала Алушту з перевіркою обгрунтованості підвищення тарифів на послуги водопостачання та водовідведення. Робоча група провела нараду у виконкомі Алуштинської міської ради за участю міського голови Станіслава Колота та представників КРП «ВПВКГ м. Алушти». Проаналізувавши розрахунки тарифів, робоча група запропонувала виконкому Алуштинської міської ради переглянути тарифи на послуги з водопостачання та водовідведення для населення. Зокрема, був підготовлений проект рішення про внесення змін до рішення виконкому міської ради від 11 листопада 2011 року № 381 «Про погодження тарифів на послуги з централізованого водопостачання та водовідведення для КРП «ВПВКГ м. Алушти».

Відповідно до проекту рішення, тарифи на послуги з водопостачання та водовідведення для населення пропонують знизити на 7%. Зазначений проект буде винесений на найближчу сесію міськради.

версія для друку