українська російська англійська
Молодіжний уряд при Голові Ради міністрів Криму стане постійно діючим дорадчим органом
25.02.2012 | 14:10
Рада міністрів АР Крим

Рада міністрів Автономної Республіки Крим зацікавлена у співпраці органів виконавчої влади з молодими фахівцями. Про це повідомив Перший заступник Голови Ради міністрів Криму Павло Бурлаков на нараді з підведення підсумків реалізації проекту «Молодіжний уряд».

Так, Перший віце-прем'єр автономії зазначив, що Рада міністрів готова залучати активну молодь до соціально-економічного розвитку Криму, а також до розробки програм у сфері освіти, охорони здоров'я, сільського господарства та санаторно-курортного комплексу. «Реалізація в країні реформ, ініційованих Президентом України, неможлива без залучення молодих людей, які по-новому мислять, можуть ефективно працювати і бачать перспективи своєї діяльності на благо Криму і всієї нашої країни», - підкреслив Павло Бурлаков.

При цьому перший заступник глави кримського уряду нагадав, що вже завершився перший етап відбору претендентів на участь у Молодіжному уряді при Голові Ради міністрів Криму. Для участі в конкурсі було подано 216 заявок, письмову творчу роботу виконали 206 осіб. У результаті першого етапу відбору перемогли 90 осіб.

Слід зазначити, що Молодіжний уряд буде постійно діючим дорадчим органом. Його склад планується формувати на конкурсній основі з молодих людей у віці від 18 до 35 років.

Серед завдань Молодіжного уряду є створення умов для реалізації молодими громадянами конституційного права на участь в управлінні державними справами, сприяння соціальному, культурному, духовному і фізичному розвитку молоді, участь у формуванні та у реалізації молодіжної політики, участь у підготовці законодавчих та інших нормативно-правових актів, аналітичних та інформаційних матеріалів у сфері молодіжної політики.

версія для друку