українська російська англійська
Призначено державних уповноважених Антимонопольного комітету
27.02.2012 | 09:31
Прес-служба Антимонопольного комітету України

Державними уповноваженими Антимонопольного комітету України призначено Миколу Бараша та Федора Влада. Укази з цього приводу № 145/2012 та № 144/2012 відповідно Президент України Віктор Янукович підписав 23 лютого 2012 року.

Із серпня і до цього часу Микола Бараш очолював Департамент розслідувань Комітету.

У системі органів Комітету працює з 1997 року. Обіймав посади заступника начальника та начальника Головного управління конкурентної політики, директора Департаменту конкурентної політики тощо.

З липня 2004 до серпня 2011 рр. – державний уповноважений Комітету.

Закінчив Ленінградський технологічний інститут целюлозно-паперової промисловості та Інститут вищої кваліфікації Київського національного торговельно-економічного університету. Нагороджений відомчою відзнакою Комітету «За захист конкуренції».

Федір Влад до нового призначення працював першим заступником Генерального директора ТОВ «Укрзернопром Агро».

У період з липня 2005 до травня 2006 рр. – Голова Одеської обласної Ради, а у 2007 році обіймав посаду першого заступника Міністра внутрішніх справ України з тилового забезпечення.

Вищу освіту здобув в Одеському сільськогосподарському інституті та Академії державного управління при Президентові України. Заслужений працівник сільського господарства.

 

 

версія для друку