українська російська англійська
Укріплення дамби Хаджибеївського лиману ледве не коштувало бюджету Одещини 45 млн. грн. додаткових витрат
27.02.2012 | 13:13
ПРЕС-СЛУЖБА ДЕРЖАВНої ПОДАТКОВої СЛУЖБи

Для виконання будівельно-монтажних робіт Головне управління капітального будівництва Одеської облдержадміністрації уклало договір з одним із місцевих приватних підприємств. Відповідно до договору, підприємство повинно було здійснити будівництво трубопроводу довжиною 4 км з поліетиленових труб діаметром 2000 мм.

Укріплення дамби, на що Стабілізаційним фондом було передбачено 60 млн. грн., проводилося у рамках Програми комплексного соціально-економічного розвитку м.Одеси на 2005-2015 роки.

Однак така значна сума коштів спокусила посадовців приватного підприємства до ряду махінацій. Генпідрядники підробили довідку про вартість виконаних робіт і затрат, завищивши вартість поліетиленових труб втричі.

Відповідно до наданих документів, підприємство закупило труби з поліетилену діаметром 2000 мм довжиною 1194 м за ціною 50,25 тис. грн. з ПДВ за 1 м. Загалом вартість труб складала майже 60 млн. гривень. Таку суму посадовці приватного підприємства підтвердили наданим договором про закупівлю зазначеного товару у одного з товариств з обмеженою відповідальністю. Однак, за словами директора товариства, будь-яких договорів з приватним підприємством на постачання труб вони не укладали. Внаслідок таких махінацій посадовці приватного підприємства завищили вартість труб та комплектуючих до них на загальну суму 45 млн. гривень.

За вказаним фактом порушено кримінальну справу за ч.5 с.191 та ч.2 ст.366 КК України. Тривають слідчо-оперативні дії.

версія для друку