українська російська англійська
Заходи з викриття незаконного виготовлення рибної та м'ясної продукції тривають
27.02.2012 | 15:46
Прес-служба ДЕРЖАВНої ВЕТЕРИНАРНої ТА ФІТОСАНІТАРНої СЛУЖБи

У ході проведення оперативно-профілактичних відпрацювань на території Дніпропетровської та Полтавської областей підрозділами ветеринарної міліції викрито незаконну діяльність цехів з переробки риби та виготовлення рибопродукції.

   Працівниками ветеринарної міліції Дніпропетровської області спільно з державною службою ветеринарної медицини у м. Дніпродзержинськ виявлено незаконну діяльність місцевого підприємця з переробки риби та виготовлення рибопродукції. За результатами перевірки роботу підприємства призупинено, вилучено з обігу 2080 кг рибопродукції. Вирішується питання щодо притягнення винних до кримінальної відповідальності за ознаками ст. 172   КК України.

Підрозділом ветеринарної міліції Полтавської області викрито незаконну діяльність приватного підприємця з виготовлення рибопродукції. За результатами перевірки роботу рибопереробного цеху призупинено, вилучено з обігу 15566 кг неякісної рибопродукції.

На території Донецької області викрито два факти забою свиней без супровідних ветеринарних документів. За результатами перевірок вилучено з обігу 13907 кг м’яса свинини. Діяльність двох забійних цехів призупинено.

За інформацією начальника відділу ветеринарної міліції МВС України С. Оксюти у цілому на території України продовжено заходи, спрямовані на протидію незаконному обігу продукції тваринного походження. Для реалізації цих завдань у регіонах України діють мобільні групи у складі працівників ветеринарної міліції та державної служби ветеринарної медицини. Даними мобільними групами здійснено 406 перевірок суб’єктів господарювання, діяльність яких пов’язана з обігом продукції тваринного походження.

Всього під час перевірок задокументовано 255 правопорушень, відповідальність за які передбачена статтею 107 КУпАП. У дохід держави стягнуто штрафних санкцій на суму 34,7 тисячі грн. Винесено та проконтрольовано виконання 188 інспекторських приписів. Призупинено роботу 34 суб’єктів господарювання. До слідчих підрозділів органів внутрішніх справ та прокуратури направлено 24 матеріали.

Вилучено з обігу 33795 кг продукції тваринного походження, якість якої не відповідає вимогам чинного законодавства.

версія для друку