українська російська англійська
Євген Суліма: За минулий рік МОНмолодьспорту реалізовувало свою політику в галузі євроінтеграції за багатьма напрямками
28.02.2012 | 09:22
Прес-служба Міністерства освіти і науки, молоді та спорту

Відносини України з Європейським Союзом є одним із зовнішньоекономічних, освітніх та наукових пріоритетів України. Про це 27 лютого сказав Перший заступник Міністра освіти і науки, молоді та спорту Євген Суліма під час засідання української частини Підкомітету № 7 «Наука та технології, дослідження та розробки, освіта, культура, громадське здоров’я, інформаційне суспільство та медіа» в рамках програми дій УкраїнаЄвропейський Союз.

У засіданні взяли участь члени Підкомітетупредставники Міністерства культури, Міністерства охорони здоров'я, Міністерства закордонних справ, Державного комітету телебачення та радіомовлення,  Державного агентства з питань науки, інновацій та інформації.

Євген Суліма повідомив, що за минулий рік МОНмолодьспорту  реалізовувало свою політику в галузі євроінтеграції за багатьма напрямками.

«У сфері наукового та технологічного співробітництва України з Євросоюзом потужним сегментом загального механізму інтеграції нашої держави у континентальний ринковий простір і налагодження політико-економічного взаєморозуміння є участь в європейських Рамкових програмах», - сказав Перший заступник Міністра.

За словами Євгена Суліми, в 2011 році Міністерством проводилися внутрішньодержавні процедури щодо ратифікації Угоди (у формі обміну нотами) щодо відновлення Угоди між Україною та Європейським Співтовариством про наукове і технологічне співробітництво і 16 листопада 2011 року прийнято відповідний Закон України за № 4041-VI.

Перший заступник Міністра повідомив, що «Україна зацікавлена у збільшенні кількості українських наукових колективів, які беруть участь у виконанні проектів у рамках Сьомої рамкової програми ЄС». За його словами, наразі Україна посідає сьому позицію за кількістю поданих проектів Сьомої рамкової програми ЄС серед країн, що не є членами Європейського Союзу. А у рамках конкурсу ERA-WIDE Україна посіла першу позицію серед всіх країн, які брали участь у зазначеному конкурсі.

Щодо напрямку інтеграції до освітянського європейського простору в рамках реалізації домовленостей, досягнутих під час П’ятого спільного засідання Підкомітету №7 МОНмолодьспорту, Євген Суліма зазначив, що «створено нормативно-правову базу запровадження Додатка до диплома європейського зразка та розпочато його видачу».

Під час засідання обговорили стан виконання домовленостей, досягнутих під час П’ятого спільного засідання Підкомітету № 7 та сформували пропозиції до порядку денного наступного,  Шостого спільного засідання Підкомітету № 7, яке планується провести у тертій декаді травня 2012 року.

версія для друку