українська російська англійська
Микола Азаров: Уряд активізує співпрацю з науковцями задля підвищення ефективності економіки
28.02.2012 | 15:34
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

Кабінет Міністрів активізує співпрацю з ученими Національної академії наук України задля розвитку та підвищення ефективності економіки. Про це заявив Прем’єр-міністр Микола Азаров у вівторок на зустрічі з науковцями.

«Ми домовилися з ученими про те, що Уряд уважно розглядатиме всі пропозиції, які готуватимуть для нього науковці відділу економіки, включно з проблемами грошово-кредитного обігу, бюджетними, проблемами розвитку конкретних галузей економіки, енергозбереження і підвищення ефективності нашої економіки», - сказав Глава Уряду.

Він підкреслив, що окремою темою для співпраці стане вивчення питань щодо скорочення розриву між доходами різних верств населення. Прем’єр-міністр підкреслив, що Уряд готує ряд пропозицій для ліквідації такої диспропорції.

Микола Азаров також закликав науковців надавати свої пропозиції до Уряду у вигляді нормативних документів. «Ваші напрацювання мають бути у вигляді нормативного документа. Не пропозиції взагалі, а вони мають втілюватися в конкретні рішення, нормативні документи - або це буде програма, або конкретне рішення якоїсь проблеми. Тоді нам буде простіше працювати», - наголосив Прем’єр-міністр.

 

версія для друку