українська російська англійська
МНС активно проводить технічну інвентаризацію захисних споруд цивільного захисту
28.02.2012 | 16:04
Прес-служба Міністерства надзвичайних ситуацій

У Хмельницькій області фахівці МНС продовжують перевіряти стан утримання  захисних споруд цивільного захисту. Як свідчить досвід, такі об'єкти значно знижують матеріальні втрати та кількість загиблих у випадку виникнення надзвичайних ситуацій природного або техногенного характеру. Основною метою таких перевірок є технічна інвентаризація захисних споруд та здійснення контролю за їх наявністю, технічним станом та належним утриманням. Відповідні заходи здійснюються спільно із представниками місцевої влади всіх рівнів.

Відтак на сьогодні на Хмельниччині проінвентаризовано 373 захисні споруди цивільного захисту з дотриманням усіх встановлених норм. Особлива увага приділяється захисним спорудам, розташованим в зоні спостереження Хмельницької атомної електростанції.

Найближчим часом передбачається надходження близько 80 тис. грн. за рахунок субвенції з державного бюджету на проведення подальшої технічної інвентаризації захисних споруд комунальної форми власності міста-супутника Хмельницької атомної електростанції - Нетішина.

 

версія для друку