українська російська англійська
Вінницькі ревізори виявили порушень на 1,5 млн. грн. у дитячому спортивно-оздоровчому комплексі "Наддністрянський"
28.02.2012 | 16:16
Прес-служба Державної фінансової інспекції

Фахівці Держфінінспекції у Вінницькій області виявили нецільове використання 1,5 млн. грн. під час позапланової ревізії деяких питань фінансово-господарської діяльності КП «Міський дитячий спортивно-оздоровчий комплекс «Наддністрянський» за період 2008–2011 рр.

Так, у серпні 2008 року згідно з розпорядженням Вінницької облдержадміністрації згаданому підприємству з обласного бюджету за рахунок коштів субвенцій, отриманих з державного бюджету для ліквідації наслідків стихійного лиха, яке сталося 2008 року, виділено 1,5 млн. грн. Ці кошти призначалися для відновлення будівель, що перебували у комунальній власності та були пошкоджені стихією. Однак усупереч законодавству були повністю витрачені на будівництво нового корпусу спортивно-оздоровчого комплексу.

За порушення вимог законодавства до комунального підприємства застосовано фінансову санкцію у вигляді зупинення операцій з бюджетними коштами на рахунках, відкритих в органах Державної казначейської служби. Матеріали ревізії передано до правоохоронних органів. Окрім того, до суду подано позов щодо зобов’язання КП «Міський дитячий спортивно-оздоровчий комплекс «Наддністрянський» повернути до бюджету 1,5 млн. грн., використаних не за цільовим призначенням.

 

 

версія для друку