українська російська англійська
Прем'єр-міністр представив колективу Міністерства фінансів нового керівника
29.02.2012 | 10:01
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

Прем’єр-міністр України Микола Азаров представив колективу Міністерства фінансів нового керівника - Юрія Колобова, який 28 лютого призначений Указом Президента на посаду Міністра фінансів.

«Хочу Вам представити нового Міністра фінансів – Юрія Володимировича Колобова. Багато з вас його знають, оскільки він працював заступником голови правління Національного банку, а Мінфін з Нацбанком дуже тісно співпрацюють», - повідомив Глава Уряду.

За його словами, перед новим Міністром фінансів стоять важливі завдання щодо забезпечення стабільної фінансової ситуації в країні.

«Що для Міністерства фінансів важливо? Стабільність, спокій і впевнена робота. Тому Указом Президента він призначений, а я як Прем’єр-міністр буду його підтримувати на всі 100%», - підкреслив Микола Азаров.

У свою чергу новопризначений Міністр фінансів Юрій Корлобов подякував за довіру і підтримку. Він висловив впевненість, що Міністерство під його керівництвом впорається з поставленими завданнями. «Ми будемо чітко виконувати свої функції, щоб фінансова система була стабільною, щоб працювала без збоїв», - запевнив Міністр фінансів.

 

 

версія для друку