українська російська англійська
Уряд підтримуватиме виробників енергозберігаючого обладнання у будівництві
29.02.2012 | 15:47
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

Уряд підтримуватиме виробників енергозберігаючого обладнання у будівництві. Про це заявив Прем’єр-міністр України Микола Азаров після огляду експозиції 17 Міжнародної будівельної виставки.

 «Перш за все ми звернули увагу на енергозберігаючі технології у будівництві. Ми підтримуватимемо ті розробки, які є в галузі сучасних технологій у будівництві», - зазначив Микола Азаров.

При цьому він підкреслив, що, на жаль, Україна поки що не вийшла на докризовий рівень будівництва, а тому Уряд максимальну увагу приділятиме цій проблемі. «Для нас надзвичайно важливо зараз створити всі умови для того, аби розвивалася іпотека і залучалися інвестиції у будівельний комплекс. Мої зустрічі з представниками будівельної галузі свідчать про те, що ті рішення, які прийняв Уряд за останній час, сприяють розвитку будівельної галузі. Ми перебуваємо на правильному шляху, і, я думаю, результати будуть найближчим часом», - підкреслив Глава Уряду.

Прем’єр-міністр оглянув експозиції професійної будівельної виставки, зокрема виставки світлодіодних світильників, енергозберігаючих ламп, люмінесцентного освітлення тощо.

Крім того, Микола Азаров ознайомився з Генеральним планом м.Київ і заслухав інформацію голови Національної спілки архітекторів України та головного архітектора Києва щодо перспективи розвитку транспортної та соціальної інфраструктури столиці. Глава Уряду ознайомився зі зразками новітніх енергозберігаючих технологій, які використовуються у сучасному будівництві енергоефективних споруд, та мають унікальні теплоізоляційні властивості і використання таких технологій дозволяє значно знизити втрати на будівництво.

Прем’єр-міністр із задоволенням відзначив, що на виставці широко представлена продукція вітчизняних виробників: «Це надзвичайно цікава виставка. Мені повідомили, що приблизно 50% експозиції представлено вітчизняними виробниками. Це уже прогрес. Якби ми років 10 тому приїхали б на таку виставку, то вітчизняних виробників ми  практично не знайшли б».

 

 

версія для друку