українська російська англійська
Виявлено порушення в Чернівецькому Фонді соцстрахування від нещасних випадків на виробництві та профзахворювань
01.03.2012 | 10:44
Прес-служба Державної фінансової інспекції

Працівники Держфінінспекції в Чернівецькій області під час ревізії Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України (Фонд) у Чернівецькій області виявили порушень на загальну суму понад 700 тис. грн.

Ревізори перевірили використання коштів в Управлінні виконавчої дирекції Фонду у Чернівецькій області, у Чернівецькому міському відділенні та у 9-ти районних відділеннях за ІІ півріччя 2010 року та січень – вересень 2011 року.

Під час ревізії було встановлено, що на порушення Порядку проведення індексації грошових доходів населення, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 17.07.2003 № 1078, керуючись листами Виконавчої дирекції Фонду, відділення неправильно встановило базовий місяць для проведення індексації щомісячних страхових виплат постраждалим від нещасних випадків на виробництві, через що вони недоотримали близько 716 тис. грн.

Крім того, ревізори виявили у Відділенні виконавчої дирекції Фонду у Вижницькому районі випадок, коли потерпіла особа, яка отримала повторне ушкодження здоров’я, недоотримала страхових виплат на 17,3 тис. грн. через неправильне нарахування одноразової допомоги та щомісячної страхової виплати.

За результатами ревізій чотирьох осіб притягнуто до адміністративної відповідальності. Про результати ревізій поінформовано Фонд соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України. Матеріали ревізії передано до правоохоронних органів.

 

 

версія для друку